Aynalı Cam Filmi

aynali-cam-filmi

Aynalı cam filmleri, son zamanlarda sıkça kullanılmaktadır. Aynalı cam filmleri, yüksek ışık ve güneş ışığından etkilenmediğinden dolayı sıkça tercih edilen cam filmleri arasında yer almaktadır. Aynalı Cam Filmi, güvenlik kontrol filmi, sınıfında yer alan uygulama ve kaplama sınıfına girmektedir. Aynalı cam filmleri, dışarıdan içerisinin görünmemesini sağladığı gibi içeriden de dışarının görünmesini vsağlamaktadır. Bu cam filmi modeli genellikle güneş ışığının oldukça fazla vurduğu yerlerde ve dışarıdan görünmemesi istenilen yerlerde sıkça kullanılmaktadır. İşyerleri, kuaför, kafe, ibadet yerleri, ofis, dış cepheli plaza gibi birçok mekânda bu cam filmi, kullanılmaktadır.

Aynalı Cam Filmi Özellikleri
Kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih edilen aynalı cam filminin en iyi özellikleri arasında dışarıdan bakıldığı zaman içerinin görünmemesi fakat içeriden bakıldığı zaman dışarısının görünmesidir. Uygun fiyata olması da kullanıcılarına sağlamış olduğu en iyi özellikler arasındadır. Aynalı cam filmi fiyatları piyasada oldukça uygun düzeydedir. Kullanışlı ve dayanıklı bir yapıya sahip olması da kullanıcılarına sağlamış olduğu özellikleri arasında yer almaktadır. Ev veya iş yerlerinizde perdelerinizin ve mobilyalarınızın solmaması için aynalı cam filmini, kullanışlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İstediğiniz her yerde güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz aynalı cam filmlerinin fiyatları, almış olduğunuz ürünün kalitesine göre de değişmektedir. Ev veya işyerlerinizde güvenlik ve gizlilik için kullanmış olduğunuz aynalı cam filmleri, piyasada rekabetten dolayı kaynaklanan uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Aynalı cam filmi özellikleri, oldukça iyi olduğundan dolayı ürünün fiyatı da biraz maliyetli olmaktadır. Toptan satış, mağazalarında aynalı cam filmi, ürününü daha uygun fiyata bulabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu cam filmi birçok kullanıcı tarafından yoğun olarak tercih edilen üründür.

Aynalı Cam Filmleri

Cam filmin hammaddesi metalik polyester, olmaktadır. Metalik, polyesterin püskürtülmesi ile birlikte metalin birleşmesinden doğan yeni ürün cam filmi adıyla çeşitli mekanlarda camları kaplamak amacı ile kullanılır. Cam filmlerinin kullanılma amaçlarının başında güneşin zararlı, ışınlarından korunma ve yüksek derecede ki güneş ısısından korunma, görsel bakımdan camlara çekicilik kazandırma, güvenlik, bakımından ise emniyet, unsuru olarak kullanılmaları gelmektedir. Güneşten korunma, olarak kullanılan cam filmleri, güneş ışınlarının iç mekana yansımasını  % 10 ila % 95 aralığında keserek kırılmasını sağlar. Böylece özellikle öğlen vaktinde atmosferde ki deliklerden süzülmeden geçen zararlı UV ışınlarının etkilerinden cam filminden yararlanan bireyler korunmaktadır. Bilhassa aynalı cam filmi, tamamen gölge niteliği oluşturur ve iç mekanın serin kalmasını da sağlar.

Aynalı Cam Filmi  

Eskiden çok katlı yapılar ve plazalarda görülen aynalı cam filmi, günümüzde yeni yapılan binalarda çok sık kullanılmaya başlamıştır. Aynalı cam filmleri birçok farklı çeşidi olan ve ekonomik olan uygulamalardan biridir. Binanın dışına şık bir görüntü katmakla birlikte, içerisinin görünmesini de engellemektedir. Aynalı cam filmi, uygulamasında gerek yaptığımız işçilik gerekse ödemelerde müşterilerimize alternatifler sağlıyoruz. UV ışınlarının etkisini azaltan ve dışardan bakıldığında içerisinin görünmesini önleyen sistemlere aynalı cam filmi adı verilir. Birçok kişinin tercih ettiği aynalı cam filmleri, her zaman en ekonomik koşullarda satın alınabildiği için son yıllarda çok fazla tercih edilmektedir. Çok katlı yapılar, villa tipi konutlar ve diğer müstakillerde çok sık kullanılmaya başlamıştır. Aynalı cam filmleri, tek bir çeşit değildir. Birçok farklı çeşit söz konusudur. Bu cam filmleri transparan, güvenlik, güneş korumalı cam filmi, dekoratif cam filmi, ve desenli cam filmleri, olarak farklı şekillerde tercih edilebilir. Kullanım amacınıza göre tercih edeceğiniz aynalı cam filmi çeşitleri, her mekan için değişik modellerin tercih edilmesiyle kullanılır. Bu nedenle temel gereksinimlerinizi karşılayacağınız ürünü seçmek için, uzman desteklerinden yararlanmanız gerekmektedir. Her yerde kullanılabilen aynalı cam filmleri, çok katlı yapıların camlarında, kapılarında ve araçlarda kullanılabilir. Son yıllarda müstakil konutların bahçe ve balkon kapılarında, pencerelerinde kullanılmaktadır. En önemli kullanım amacı güneş koruyucu filtreleri ve güvenlik cam filmlerinin tercih edilmesidir. Kurumsal ya da bireysel kullanımlar için ihtiyacınız olan aynalı cam filmleri, birçok açıdan avantajlıdır. Aynalı cam filmlerinin avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz:   Güneşin zararlı etkilerinden kurtulmayı sağlar, Güneş Cam Filmleri, camın kırılması konusunda güvenli bir bariyer görevi görür, Perde ve güneşlik kullanımını azaltır, Havalandırma sistemleri konusunda profesyonel destek sağlar, Çalışmalarınızın verimini arttırır ve zararlı güneş ışınlarından zarar görmezsiniz.

Aynalı Cam Filmi Fiyatları

Metrekare üzerinden hesaplanan aynalı cam filmi fiyatları, oldukça ekonomiktir. Her bütçeye göre satın alabileceğiniz seçenekleri olan aynalı cam filmleri, kısa süren montajı ve uzun süreli kullanımıyla tüm inşaat sektörünün bir numaralı tercihidir.

Aynalı Cam Filminin Avantajları

  • Aynalı cam filmi avantajları, ilk etapta güneş ışınlarının zararlı etkilerini en alt düzeyde tutar. Işık geçirgenliği konusunda % 18 oranında şeffaflık gösterir. Güneş enerjisini ise en fazla % 29 oranında tutar. Güneş ışınlarının emilim oranı % 40 olup yansıma oranı % 42’dir.
  • Uygulama ve kaplama, sınıfında güvenlik kontrol, filmlerinden oluşur.
  • Dışarıdan iç mekanının görünmemesini sağlar. Ancak iç mekanda bulunan kişiler dışarıda neler olup bittiğini seyredebilirler.
  • Aynalı cam filmi uygulamaları, ısıtma ve soğutma bakımından enerji tasarrufunda yarı yarıya avantaj sağlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ

• İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi,
• Yeşil Cam Filmi,
• Güneş Kontrol Filmi,
• Dekoratif Cam Filmleri,
• Mavi Cam Filmi,
• Kumlama Cam Filmi,
• Desenli Cam Filmi,
• Buzlu Cam Filmi,
• Dijital Baskı Filmi,
• Emniyet Cam Filmleri,

• Ev Cam Filmleri,
• Isı Kontrol Cam Filmleri,
• Pencere Cam Filmleri,
• Renkli Cam Filmi,
• Transparan Cam Filmi,
• Şeffaf Cam Filmi,
• Toptan Cam Filmi,
• Ofis Bölme Cam Filmi,
• Cam Filmcisi,
• Ofis Cam Kaplama Filmi,

Aynalı Cam Filmi,Aynalı Cam Filmleri,Aynalı Cam kaplama filmi,Aynalı Cam Filmi Nasıl Çekilir,Aynalı Cam Filmi Fiyatları,Ev İçin Aynalı Cam Filmi,Ev Cam Filmi,Ev İçin İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi,

Aynalı Cam Filmi,Aynalı Cam Filmleri,Aynalı Cam kaplama filmi,Aynalı Cam Filmi Nasıl Çekilir,Aynalı Cam Filmi Fiyatları,Ev İçin Aynalı Cam Filmi,Ev Cam Filmi,Ev İçin İçeriyi Göstermeyen Cam Filmi,